ارتباط با ما 02188217901

رسیدن کشتی ویانا به بندر امیر آباد به زودی

زمان مطالعه: 2 دقیقه کشتی ویانا بعد از طی کردن مسیر 16روزه از بندر آستراخان به بندر امیرآباد امروز به کشور وارد شده و توسط تیم متخصصان ترخیص آریو تجارت وارد فرایند ترخیص خواهد شد. به این بهانه در این خبر، نحوه پیگیری کشتی ها در سایت marinetraffic و همینطور در پنجره ای که از این سایت در آریوتجارت مشاهده میکنید را نشان میدهیم.

2 دقیقه مطالعه
0 دیدگاه ثبت شده
admin
زمان مطالعه: 2 دقیقه

کشتی ویانا بعد از طی کردن مسیر 16روزه از بندر آستراخان به بندر امیرآباد امروز به کشور وارد شده و توسط تیم متخصصان ترخیص آریو تجارت وارد فرایند ترخیص خواهد شد. به این بهانه در این خبر، نحوه پیگیری کشتی ها در سایت marinetraffic و همینطور در پنجره ای که از این سایت در آریوتجارت مشاهده میکنید را نشان میدهیم.
ابتدا توجه داشته باشید که مکان کشتی ها فقط در صورتی که در فاصله 40 ناتیکال مایلی (تقریبا 74 کیلومتری) از ایستگاه AIS باشند مخابره میشود و بعد از خارج شدن از این حوزه، مکان کشتی در سیستم های یکپارچه AIS، همان اخرین مکان مخابره میشود. لذا وقتی از قسمت ناوگان تحت قراداد آریوتجارت و یا بصورت مستقیم از سایت marinetrafiic یا vesselfinder به دنبال کردن کشتی میپردازید، با تصویر زیر روبرو خواهید شد:

روی نقشه کشتی در بندر آستراخان قرار دارد ولی توضیحاتی که در کادر VIANA میبینید اعلام کرده که کشتی ویانا در تاریخ 28 می 2022 برابر با 7 خرداد 1401 از بندر استراخان راه افتاده است. ATA در کشتیرانی به معنی زمین واقعی رسیدن است که در تصویر واضح است که این کشتی 7 خرداد به بندر استراخان رسیده و ETA زمان تقریبی رسیدن به بندر را نشان میدهد. زمان تقریبی که در marinetraffic اعلام میشود، معمولا با خطای نسبتا زیادی است؛ لذا با دو روز تاخیر، امروز در تاریخ 22 اردیبهشت ماه 1401، انتظار ورود ویانا به بندر امیرآباد را داریم.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از داخل پنجره ای که به سایت marinetraffic زده شده به قسمت پیشبینی رفته و روش محاسبه پیشبینی را بخوانید و همینطور مسیر احتمالی کشتی را بصورت شکل زیر دریافت کنید.

به مشتریان عزیزی که در انتظار بار ذرت خود (از شمال) هستند اعلام میکنیم که هم بار کشتی های قبلی (پارمیس، ویستا، پرین و …) بزودی مجوزهای لازم برای ارسال به شما عزیزان را کسب کرده و ارسال خواهند شد و هم بارهای کشتی هایی که در مسیر هستند مثل ناردیس که کشتی بعدی است، اظهار، ترخیص و آماده بارگیری خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *