ارتباط با ما 02188217901

درباره ما

زمان مطالعه: 2 دقیقه
شرکت واردات و ترخیص اریو تجارت

شرکت واردات و ترخیص اریو تجارت

شرکت واردات و ترخیص اریو تجارت

در اقتصاد مقاومتی، امنیت غذائی ملت شریف ایران، همیشه در اولویت بالایی قرار داشته، تغییرات در نظم غذائی جهان ایجاد خلا امنیت تامین در برخی از کشور های تامین کننده کالاهای اساسی و همچنین افزایش تقاضا از نقاط دیگر ، کارکنان و مدیران شرکت آریو تجارت را بر آن داشته تا از تجارب بین المللی در حوزه های لجستیک و بازرگانی بین المللی خود در تامین بخشی از نیاز های اساسی غذایی کشور یاری رساند؛ اعم از نیاز های جاری و و ذخایر استراتژیک کشور. از این رو در مشارکت با سازمان تعاونی روستایی کشور و به تبع آن اتحادیه های وابسته، زیر ساخت های لازم برای این عمل به این همت بلند و خدمات رسانی به تولید کنندگان فهمیم و زحمت کش فراهم گردید.

خرید کالا

خرید کالا

خرید کلیه کالاها شما از کشور چین ، هند و آفریقا

تشریفات گمرکی

تشریفات گمرکی

خرید کلیه کالاها شما از کشور چین ، هند و آفریقا

سوالات متداول

بارنامه، قبض انبار، گواهی مبدا و ارائه کارت بازرگانی.

کلیه کالاهایی مجازی که ارزش آنها بیش از ۸۰ دلار باشد.

این کار با نامه وزارت بازرگانی یا شرکت نمایشگاه های کشورمبنی برشرکت درنمایشگاه و سپردن تضمین برای کالاهای نمایشگاهی امکان پذیراست.

واردات خودرو به کشور منوط به ثبت سفارش، رعایت ضوابط فنی و پرداخت کامل حقوق ورودی برای تمامی افراد است.

برای ورود کالا باید ثبت سفارش بازرگانی شده باشد، به جز موارد معدود و اگر بدون ارز یا در مقابل صادرات، واردات انجام شده باشد نیاز به گشایش اعتبار نیست.در غیر این صورت باید خریدار از طریق بانکی باشد. درنوع ترخیص از گمرک و حقوق ورودی تفاوتی بین هزینه‌های بانکی و غیر بانکی نیست.

ورود کالا به کشور به استناد ماده ۸ قانون مقرارت صادرات و واردات منوط به ثبت سفارش در وزارت بازرگانی است.