ارتباط با ما 02188217901

اطلاعیه شرکت آریو تجارت سهیل

زمان مطالعه: 2 دقیقه یک هفته پر از فشار روحی برای سربازان شما مردم عزیز در جبهه جنگ اقتصادی گذشت. سربازانی که در گروه شرکت آریو تجارت تعهد نمودند مایحتاج کالاهای اساسی کشور را در یک پانزدهم زمان معمول و با هزینه ای بسیار پایین تر تامین کنند و با توجه به سوابق درخشان گروه شرکت در تعامل با کشور روسیه، موفق به انعقاد قراردادی در سریعترین زمان ممکن شدند.

2 دقیقه مطالعه
0 دیدگاه ثبت شده
admin
زمان مطالعه: 2 دقیقه

اطلاعیه شرکت آریو تجارت سهیل

یک هفته پر از فشار روحی برای سربازان شما مردم عزیز در جبهه جنگ اقتصادی گذشت. سربازانی که در گروه شرکت آریو تجارت تعهد نمودند مایحتاج کالاهای اساسی کشور را در یک پانزدهم زمان معمول و با هزینه ای بسیار پایین تر تامین کنند و با توجه به سوابق درخشان گروه شرکت در تعامل با کشور روسیه، موفق به انعقاد قراردادی در سریعترین زمان ممکن شدند.

اما با وجود اینکه شرکت تاکنون هیچ ارز یا ریالی دریافت نکرده در این یک هفته در سخت‌ترین شرایط روانی قرار گرفت. اکنون خدا را شاکریم که نظرات شفاف و روشنگرانه امروز وزیر محترم جهاد کشاورزی صراحتا روشن کرد که نه ریالی به این شرکت پرداخت شده، نه تخلفی از سوی شرکت صورت گرفته و نه شرکت نقشی در برخی قصورات احتمالی داشته است.

با این حال با توجه به تاکید صحیح و عالمانه وزیر محترم برای ایجاد زمینه جهت انجام تعهدات شرکت، موارد زیر به اطلاع مردم عزیز و وزارت محترم جهاد کشاورزی اعلام می گردد:
۱. این شرکت به عنوان نماینده بخش خصوصی جمهوری اسلامی ایران در برابر کشور روسیه تاکنون برای عمل به قول و حفظ آبروی ایران عزیز در این قدم های اولیه همکاری با کشور روسیه تمام توان داخلی خود را بسیج نموده و با اتکا به توان مالی خود و شرکای تجاری که در تمام شرایط جنگ اقتصادی همراه و پشتیبان ملت شریف ایران بوده اند ، تاکنون ۲۷۱ هزار تن از محموله‌هاتخلیه ، ۳۳۰ هزار تتن آماده پهلوگیری و تخلیه و تا یک میلیون و هشتصد و پنجاه هزار تن قرارداد در حال اجرا دارد.

۲. این شرکت ضمن تشکر از دولت و وزارت محترم جهاد کشاورزی، پیشاپیش از تاخیر بوجود آمده که ناشی از عدم پرداخت ارز به این شرکت بوده، از مردم عذرخواهی نموده و به مصرف کنندگان و وزارت محترم جهاد تعهد می نماید که تنها به شرط ایجاد شرایط حداقلی و تامین منابع ، ظرف کمتر از یک ماه کل محموله های باقیمانده را تامین و ثبات و آرامش خاطر را در میان متقاضیان محترم برقرار نماید.

در پایان امیدواریم این حرکت راهبردی دولت سیزدهم در توجه به تامین کالاها از مسیر ارزان تر و با کیفیت تر روسیه بواسطه برخی نوسانات معمول کارهای اجرایی به بد عهدی منجر نشده و دولت محترم با قدرت به مسیر خود در گشایش ارتباطات اقتصادی با شرق و به ویژه کشور روسیه ادامه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *